ALIŞVERİŞ

Alışverişi Nasıl Yapacağım?

 

Seçtiğiniz ürünleri “Sepete Ekle” butonunu kullanarak sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sepetinizde bulunan ürün sayısını ve sepetinizin tutarını her sayfada “Sepetim” linkine tıklayıp görebilirsiniz. Sepetinizdeki ürün adedini değiştirebilmek için yeni adedi yazarak, “Sepeti Güncelle” butonuna, sepetinizi boşaltmak için “Sepetten Sil” butonuna basınız. Alışverişe devam etmek için ürünlerin bulunduğu sayfaların linklerine tıklayıp yeni ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Eğer alacağınız ürünleri seçip bitirdiyseniz Sepetim linkinden sepetinizin içeriğine baktıktan sonra “Satın Al” butonunu tıklayarak gönderim için gerekli bilgileri doldurur ve ödemenizi kredi kartı bilgilerinizle yapabilirsiniz. Bütün işlemleriniz tamamlandığında siparişinizin onaylandığına dair bir mesaj email adresinize gönderilecektir.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Tüm ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Siparişimi onayladıktan sonra vazgeçtim, nasıl iptal ettirebilirim?

Siparişinizi iptal ettirmek istediğinizde, ürün elinize ulaşmadan 0555 560 4928 numaralı telefondan arayabilir veya iptal isteğinizi info@elektrikprojekursu.com e-posta adresi aracılığıyla bildirebilirsiniz. Bize ulaşan talep sonucu siparişinizin, teslimata çıkmadan iptal işlemi yapılacak ve ödemeniz kredi kartınıza yada hesap numaranıza iade edilecektir.

Satın alınan eğitim ne zaman bana ulaşacak?

Tüm eğitimlerimiz şuan online olarak çekilmiş hazır eğitim setlerimizden oluşmaktadır. Eğitimi satın aldığınızda en geç12 saat içerisinde size göndereceğimiz link ile eğitime online olarak ulaşabileceksiniz.